G14 Ubezpieczenia Gospodarcze

Ważne i mniej ważne informacje dotyczące studiowania i studentów z w/w grupy


#1 2008-04-22 18:25:48

Karen

G14

Zarejestrowany: 2008-01-23
Posty: 58
Punktów :   

mail

kto usuwa maile?! jakim prawem?! i w jakim celu?!

dzisiejsza wiadomość od dr Kaczały (bo nie wiem, czy do wszystkich ta wiadomość dotarła):

Szanowni Państwo,

zgodnie z decyzją Profesora Handschke, Kierownika Katedry zajęcia z systemów informatycznych będą miały następujący charakter:
przygotowanie teoretycznego opracowania w grupach czteroosobowych na temat wybrany z listy,
zajęcia praktyczne podczas wykładów w maju.
Listę tematów otrzymacie Państwo jeszcze w tym tygodniu. Opracowanie nie powinno przekroczyć 15 stron A4, opierać się na literaturze (ksiązki, czasopisma,internet, wysoko cenione źródła zagraniczne) oraz bezpośrednich rozmowach z fachowcami (np. w zakładach ubezpieczeń), mieć charakter zwarty. Opracowanie powinno zostać przesłane na mój adres e-mail do 28 maja.

Opracowanie oraz obecność na zajęciach praktycznych będą podstawą zaliczenia. Oznacza to, że trzy zajęcia - dwa w kwietniu (23 i 30 kwiecień) i jedno w maju nie spotykamy się, a ten czas jest poświęcony na pracę w grupach.

Osoby, które nie były obecne na zaliczeniu z "Umowy Ubezpieczenia" proszę o kontakt z panią mgr M. Lemkowską, przedstawienie jej usprawiedliwienia oraz ustalenie terminu zaliczenia. Wyniki z zaliczenia 16 kwietnia otrzymacie Państwo mailem na ten adres.

Pozdrawiam

Monika Kaczała

Offline

 

#2 2008-04-22 20:17:05

Monika

G14

7958860
Call me!
Zarejestrowany: 2008-01-23
Posty: 28
Punktów :   

Re: mail

a może spróbujemy zmienić hasło w mailu grupowym? Bo być może ktoś z innej grupy zna hasło do naszego maila i usuwa te wiadomości. Wiem, że nie jest to najmądrzejsze podejrzenie, ale wolałabym, żeby tak było, niż gdyby miało sie okazać że ktoś z naszej grupy jest tak strasznie hm... niekoleżeński

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.plcatering w warszawie Producent Basenów www